Blog

Nie bój się zmian!

Myślisz o zmodernizowaniu swojej firmy, ale kiedy przypomnisz sobie, ile czasu i wysiłku kosztowało Cię, żeby dojść tu, gdzie jesteś, przestajesz mieć ochotę na jakiekolwiek zmiany? Spokojnie, modernizacja biura nie oznacza rozpoczynania wszystkiego od zera, nawet jeśli system pracy tej jednostki zostanie przebudowany i zorganizowany w oparciu o nowe narzędzia. Copy Office nie przeprowadza rewolucji, ale optymalizuje działanie przedsiębiorstwa. Wszelkie zmiany mają na celu przede wszystkim wzmocnić słabe strony Twojej firmy, a jej działanie oprzeć na silnych, już istniejących filarach. Czy takie podejście zmniejsza Twój lęk przed zmianami?

Kluczowym etapem naszych działań z klientem jest audyt. To dzięki tej szczegółowej, dogłębnej analizie rozpoznajemy mocne i słabe strony funkcjonowania biura i możemy zaproponować konkretne rozwiązania. Zaproponować, a nie narzucić! W Copy Office dużą wagę przywiązujemy do dialogu celem opracowania najlepszej strategii rozwoju biura. Oczywiście posiadamy duże doświadczenie oraz wiedzę na temat technologii, którą chętnie się dzielimy i sugerujemy, jakie udogodnienia naszym zdaniem byłyby adekwatne w tym konkretnym przypadku. Najistotniejsza jest jednak wizja klienta – to on najlepiej zna swoją firmę, jej pracowników, ma w głowie plan na jej rozwój. Najlepsze z naszego punktu widzenia rozwiązania nie zawsze muszą pasować do konkretnego środowiska oraz perspektyw działalności firmy. Życzliwy dialog pozwala wspólnie opracować optymalne rozwiązanie.
Kolejnym punktem oferty Copy Office, który pomoże Ci przezwyciężyć lęk przed zmianami, jest opcja szkoleń dla pracowników. Nawet najbardziej intuicyjne narzędzie może przysporzyć kłopotów przy pierwszym użyciu. Podobnie, pracownicy będący specjalistami w swoich dziedzinach niekoniecznie muszą być biegli w sprawach technologicznych. Doskonale rozumiemy te ograniczenia, dlatego nie tylko dostarczamy rozwiązania, ale chętnie pomagamy w ich wdrożeniu. Dopiero, gdy mamy pewność, że cały układ – złożony z pracowników i urządzeń technicznych – działa bez zarzutu, kończymy ten etap wsparcia. Mimo to zawsze, gdy pojawi się jakiś problem, wobec klientów, z którymi mamy podpisany kontrakt serwisowy reagujemy natychmiastowo, służymy doradztwem i pomocą.

Jak widzisz, modernizacja biura może przebiec spokojnie, w atmosferze wzajemnej uważności i życzliwości. Jeśli doskwiera Ci przestarzały system pracy, nie masz co dłużej zwlekać. Czekamy na Twój kontakt!

 

 

Powiązane wpisy