Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Sharp BP-C533WD

Sharp Sharp BP-C533WD to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, zapewniające imponującą szybkość drukowania 33 stron na minutę zarówno w trybie kolorowym, jak i monochromatycznym. To bezpieczne rozwiązanie do drukowania dla miejsca pracy. Zapewnia bezproblemową łączność, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój, oferując jednocześnie doskonałą funkcjonalność umożliwiając pracę hybrydową.

Sharp BP-C533WR

Sharp BP-C533WR to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, zapewniające imponującą szybkość drukowania 33 stron na minutę zarówno w trybie kolorowym, jak i monochromatycznym. To bezpieczne rozwiązanie do drukowania dla miejsca pracy. Zapewnia bezproblemową łączność, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój, oferując jednocześnie doskonałą funkcjonalność umożliwiając pracę hybrydową.

Sharp BP-C542WD

Sharp BP-C542WD to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, zapewniające imponującą szybkość drukowania 42 stron na minutę zarówno w trybie kolorowym, jak i monochromatycznym. To bezpieczne rozwiązanie do drukowania dla miejsca pracy. Zapewnia bezproblemową łączność, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój, oferując jednocześnie doskonałą funkcjonalność umożliwiając pracę hybrydową.

Konica Minolta bizhub 4051i

Rozpoczynamy sprzedaż urządzenia z nowej serii iSeries Sparrow 3 - Konica Minolta bizhub 4051i , który zastępuje urządzenie z obecnej oferty: bizhub 4050i. Drukarka Konica Minolta bizhub 4051i to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących niezawodnego urządzenia wielofunkcyjnego, które łączy w sobie funkcje druku, kopiowania, skanowania i faksowania.

Konica Minolta bizhub C361i

Konica Minolta bizhub C361i to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, które idealnie wpasuje się w każde środowisko biurowe. Oferuje zaawansowane funkcje kolorowego i monochromatycznego drukowania, kopiowania, skanowania oraz opcjonalnego faksowania. Z prędkością drukowania do 36 stron na minutę i obsługą formatów papieru do SRA3, urządzenie zapewnia wysoką wydajność i elastyczność. Intuicyjny, 10,1-calowy panel dotykowy z nowoczesnym interfejsem oraz opcjonalny inteligentny czujnik nośnika podnoszą komfort pracy i jakość wydruków. Bizhub C361i jest wyposażony w szybki procesor 1,6 GHz i dysk SSD, co gwarantuje płynną i niezawodną pracę. To idealne rozwiązanie dla firm potrzebujących wszechstronnego i niezawodnego urządzenia biurowego.

Konica Minolta bizhub C551i

Konica Minolta bizhub C551i to zaawansowane kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje niezawodność i szybkość potrzebną do efektywnego działania każdego biura. Z prędkością druku wynoszącą 55 stron na minutę, obsługą formatów do SRA3 i druku banerów oraz inteligentnym panelem dotykowym, bizhub C551i zapewnia wygodę użytkowania, wysoką jakość wydruków oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących nowoczesnego urządzenia do wielofunkcyjnych zadań drukarskich.