Rozwiązania

Dokumenty w Twojej firmie

Dostarczamy rozwiązania zapewniające kontrolę kosztów wydruku i ich raportowanie. Oferujemy intuicyjne, łatwe w zarządzaniu cyfrowe repozytorium dokumentowe. Koniec z niepotrzebnymi wydrukami, koniec z bałaganem w dokumentach.

Rozwiązania dedykowane

Posiadamy systemy prePAID kontrolujące pracę urządzeń, z których korzysta wiele osób. Niezastąpiony w szkołach, biurach, itp. Dostarczamy rozwiązania w zakresie zarządzania rezerwacjami sal konferencyjnych oraz innowacyjne systemy audiowizualne.

Rozwiązania
dla Twojego biznesu

Zapewniamy pełną kontrolę kosztów, bezpieczne drukowanie oraz ochronę poufności dokumentów. Oferujemy rozwiązania umożliwiające skanowanie dokumentów do wersji edytowalnych. Tworzymy cyfrowe archiwa, które dają możliwość kompleksowego zarządzanie dokumentami.

Zabezpieczenie danych

Systemy, które oferujemy tworzą kopie zapasowe zarówno na dyskach lokalnych, centrach danych oraz w chmurze. Już nie musisz się bać o awarie sprzętu i problemy z odzyskiwaniem danych.

Zapisz się do naszego Newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać porady dotyczące obniżenia kosztów obiegu dokumentów oraz najnowsze rozwiązania informatyczne

Produkty

Urządzenia

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt renomowanych producentów: kolorowe oraz czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne, drukarki laserowe, zestawy produkcyjne oraz skanery. W ofercie posiadamy także nowoczesne systemy audiowizualne, tablice oraz projektory multimedialne.

Materiały eksploatacyjne i części zamienne

Skończył Ci się toner? Zabrakło papieru do drukarki? Szukasz części zamiennych do swoich urządzeń? W Copy Office znajdziesz wszystko czego potrzebują Twoje urządzenia biurowe. A jeśli czegoś nie znalazłeś na pewno to mamy w naszym stacjonarnym sklepie.
Skontaktuj się z nami!

Oprogramowanie

Gubisz się w dokumentach? Odnalezienie czegokolwiek w archiwum zajmuje zbyt dużo czasu? Mamy na to rozwiązanie. Oprogramowanie, które posiadamy w ofercie pomoże Ci efektywnie zarządzać pracą firmy

Odwiedź naszego bloga

Usługi

Serwis

Klienci Copy Office, dzięki zagwarantowanej opiece serwisowej, nie muszą obawiać się awarii, czy wyczerpania materiałów eksploatacyjnych. Stały nadzór oraz błyskawiczna reakcja serwisu sprawiają, że produkcja i obieg dokumentów odbywa się w sposób ciągły, bez przestojów.

Kontrakt serwisowy

Klienci Copy Office, dzięki zagwarantowanej opiece serwisowej, nie muszą obawiać się awarii, czy wyczerpania materiałów eksploatacyjnych. Stały nadzór oraz błyskawiczna reakcja serwisu sprawiają, że produkcja i obieg dokumentów odbywa się w sposób ciągły, bez przestojów.

Wynajem

Wynajęcie wysokiej jakości sprzętu od Copy Office to dobry sposób na zmniejszenie ostatecznych kosztów wydruku i zoptymalizowanie pracy w firmie. Dodatkowo nasz serwis usuwa każdą awarię i zapewnia błyskawiczną dostawę materiałów i wymianę części. 

Audyt środowiska wydruku

Dokładna analiza praktyk drukarskich w przedsiębiorstwach i instytucjach pozwala wyłapać niewłaściwe procedury, a następnie wyeliminować je i zreorganizować proces tak, by zoptymalizować pracę i uzyskać spore oszczędności.

30 DNI NA ZWROT PRODUKTU

Pewność i bezpieczeństwo Twoich zakupów

BEZPIECZNA DOSTAWA

Bezpieczna dostawa Twoich produktów w dowolne miejsce

100% SPRAWDZONYCH PRODUKTÓW

Gwarancje producentów

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PRODUKTY

Szeroki wybór produktów, które podbiły rynek