Opinie

Sprawdź co mówią o nas Klienci i Partnerzy

 • „Zawsze na bieżąco w zakresie najnowszych technologii i rozwiązań. Funkcjonalność i innowacyjność rozwiązań przenoszą na konkretne korzyści dla Klientów. Dysponują bezpośrednią łącznością video ze specjalistami i managementem Ricoh. Łączą dynamiczny rozwój z ciepłą, profesjonalną obsługą klienta.”

  Michał Kacprowicz Director Solutions Department Ricoh Polska Sp. z o.o
 • „Wojas Trade Sp. z o.o. pragnie wyrazić pozytywną opinię o współpracy z firmą CopyOffice Sp. z o.o.

  Firma CopyOffice od 2014 roku dostarcza nam urządzenia wielofunkcyjne w ramach umowy dzierżawy do naszych placówek handlowych w całej Polsce.

  Zarówno dostęp sprzętu do poszczególnych sklepów jak i bieżący serwis urządzeń wykonywane są terminowo i bez zakłóceń.

  Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy i z przekonaniem możemy stwierdzić, iż firma CopyOffice jest godnym polecenia partnerem biznesowym”

  Zbigniew Kudela Dyrektor Działu Informatyki WOJAS TRADE Sp. z o.o.
 • „Niniejszym pismem Dom Kredytowy NOTUS S.A. potwierdza  , że firma CopyOffice sp. z o.o. objęła opieką  serwisową urządzenia wielofunkcyjne i drukarki zlokalizowane w 30 oddziałach Naszej firmy oraz dokonała wymiany oraz wdrożenia nowych urządzeń wielofunkcyjnych.

  Dostawy sprzętu, materiałów eksploatacyjnych, oraz usługi serwisowe dokonywane są w terminie i z zachowaniem należytej staranności.

  Do dnia dzisiejszego jesteśmy zadowoleni ze sprawnej realizacji usług i możemy potwierdzić , że CopyOffice sp. z o.o. jest godnym polecenia partnerem biznesowym. „

  Krzysztof Walewski Kierownik Działu IT NOTUS S.A.
 • „Firma CopyOffice Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul.Stachiewicza 39 dokonała wdrożenia systemu zarządzania wydrukiem oraz dostarczyła w ramach dzierżawy i objęła kompleksową opieką serwisową urządzenia drukujące rozlokowane w centrali oraz placówkach handlowych firmy Alma Market Sp. z o.o. Od ponad dwóch lat wykonuje usługi polegające na zapewnieniu sprawności technicznej urządzeń drukujących i dostawie materiałów eksploatacyjnych.

  Dostawy zostały wykonane w sposób należyty i zgodny z zamówieniem. Dotychczasowa współpraca z firmą CopyOffice pozwala nam na rekomendowanie tej firmy jako rzetelnego i godnego polecenia partnera biznesowego dobrze przygotowanego do realizacji zadań z zakresu dostawy,serwisu oraz wdrożeń drukujących systemów informatycznych „

  Jan Mądrzywołek Specjalista ds. Informatyki ALMA MARKET S.A.
 • „Dynamiczny rozwój firmy Global Electro trading i związany z tym wzrost ilości przepływu dokumentów oraz informatyzacja kolejnych obszarów działalności wymogły konieczność posiadania nowego, wydajnego narzędzia , wspomagającego realizację wymagań naszej firmy.

  Rozwiązania sprzętowe zaproponowane przez firmę CopyOffice okazały się bardzo dobrym wyborem. Zwiększyły efektywność wykonywanych praz poprzez ich usprawnienie oraz automatyzację. Rozbudowana funkcjonalność w połączeniu z niskim kosztem eksploatacji oraz niezawodnym serwisem zaowocowały decyzją o następnych zakupach w w/w. firmie.

  Global Electro Trading niniejszym udziela firmie CopyOffice referencji profesjonalnego partnera.”

  Aleksander Traple Prezes Zarządu Global Electro Trading Sp. z o.o.
 • „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej opieki, którą zapewnia nam firma CopyOffice oraz z poziomu usług serwisowych. CopyOffice zaproponowało nam w pełni profesjonalny system przepływu dokumentów stwarzający możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb pracowników i rozwiązań przyjętych w przedsiębiorstwie. Zakup kilku urządzeń oraz wybór firmy CopyOffice został poprzedzony analizą rynku urządzeń biurowych. Miało to na celu uniknięcie nietrafnego wyboru urządzeń oraz serwisu i w konsekwencji późniejszego ponoszenia niepotrzebnych kosztów związanych z wymianą. Na dzień dzisiejszy potwierdzam prawidłowość dokonanego wyboru oraz zdecydowanie polecam współpracę z firmą CopyOffice.”

  dr Henryk Buczak Prezes Zarządu Biosystem S.A.
 • „Z firmą Copy Office współpracujemy od dawna. Uważamy, że to solidny i kompetentny partner. Wysoko oceniamy obsługę serwisową, przygotowanie informatyczne oraz merytoryczne pracowników. Urządzenie serwisowane przez CopyOffice w pełni zaspokaja nasze potrzeby. W związku z powyższym zdecydowanie polecamy firmę CopyOffice zarówno pod względem oferty produktowej jak i serwisowej.”

  EC Engineering Sp. z o.o.
 • „Współpracę z Copy Office Anna Kutyła oceniamy bardzo dobrze. Pracownicy Firmy są kompetentni i otwarci na różne rozwiązania. Usługi wykonywane są sprawnie i terminowo. Rozwiązania proponowane przez Firmę pozwalają uzyskać oszczędności kosztów związanych z drukowaniem i kopiowaniem.”

  mgr inż. Anna Starzak Dyrektor Sądu Rejonowego dla Krakowa – Podgórza
 • „Usługi te realizowane są szybko, z dużym zaangażowaniem oraz dobrym przygotowaniem technicznym pracowników. Firma Copy Office dysponuje szeroką gamą części oraz podzespołów umożliwiających przeprowadzenie napraw, zawsze kompletnie wywiązuje się z powierzonych zleceń.”

  mgr Mateusz Wysocki Kierownik Finansowy Sądu Rejonowego w Olkuszu
 • ” Z firmą CopyOffice  współpracujemy, pod kontem dostaw i późniejszych serwisów wielofunkcyjnych urządzeń drukujących. Do tej pory zakupiliśmy w firmie CopyOffice 15 urządzeń. Wszystkie spełniają w pełni nasze oczekiwania. Dostawy przebiegały terminowo i bezproblemowo. Firma sumiennie i rzetelnie wywiązuje się ze swoich zadań serwisowych.

  Możemy polecić firmę Copy Office jako sprawdzonego i niezawodnego partnera biznesowego.”

  płk. lek. Janusz Sroga Zastępca Komendanta 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Kakowie
 • „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej opieki, którą zapewnia nam firma Copy Office oraz z poziomu świadczonych usług serwisowych.”

  mgr inż. Jan Dyktyński Nadleśniczy Nadleśnictwa Miechów
 • „Rzetelność, szybkość działania, sprawna obsługa oraz możliwość natychmiastowego kontaktu w razie potrzeby, to główne powody dla których jestem z Copy office, dzisiaj skanowanie dokumentów to dla mnie przyjemność, kiedyś to był koszmar, cieszę się z tej współpracy.”

  Maciej Łaś Prezes Zarządu Alin Group Sp. z o.o.
 • „Rozpoznajemy firmę Copy Office jako solidnego dostawcę i szczerze rekomendujemy jako godnego zaufania partnera biznesowego.
  Usługi świadczone na rzecz naszej firmy są profesjonalne i w pełni zadowalające. Dostawy wykonywane są należycie , rzetelnie, a także terminowo.”

  Grzegorz Świerk CEO Supremum SEO Sp. Z o.o.
 • „Niniejszym udzielamy firmie Copy Office … referencji w zakresie dostarczenia sprzętu biurowego oraz jego serwisowania.Przez cały okres współpracy-usługi są wykonywane rzetelnie i terminowo, a ceny oraz warunki płatności sprawiają, że współpraca przebiega bez zarzutu i zasługuje na pochwały. Stwierdzamy że jesteśmy usatysfakcjonowani z profesjonalnej obsługi. Bazując na naszych dotychczasowych doświadczeniach w zakresie współpracy z firmą CopyOffice z pełnym przekonaniem rekomendujemy ją jako profesjonalnego i rzetelnego partnera”

  Dyrektor Katarzyna Jędrzejuk CenterMed Warszawa Sp. z o.o.
 • „W trosce o jakość i satysfakcję klientów firma Ricoh dystrybucję urządzeń i rozwiązań powierza jedynie wysoko kompetentnym partnerom. Copy Office gwarantuje fachową obsługę od audytu po wdrożenie usługi. Współpracę z Copy Office oceniamy jako wzorcową i gwarantującą rozwiązanie Państwa problemów.”

  Rafał Szarzyński Indirect Sales Director Ricoh Polska Sp. z o.o

Rozwiązania

Produkty

Produkty w promocji

Usługi

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas: /12/ 415 13 43

bottom-logo
Kategorie
Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy odpowiednie rozwiązania.

COPY OFFICE sp. z o.o.
UL. PIOTRA STACHIEWICZA 39
31-328 KRAKÓW

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
KRS 0000624218 | NIP 9452196147 | REGON 364873051| GIOŚ E0005003WZ
Kapitał zakładowy 504 000 PLN

Wordpress themes JazzSurf